Nyíltvízi hetedik hellyel zárták juniorjaink a vb-t

Csodálatosan helytállt nyíltvízi magyar váltó a franciaországi Annemasse-ban befejeződött junior uszonyosúszó világbajnokság hosszútávúszó versenyszámában. A Mozsár Alex, Szűcs Rebeka, Nyerges Petra és Semostyán Róbert összetételű 4x2000 méteres magyar négyes a remek hetedik helyen ért célba.

Junior uszonyosúszó világbajnokság, Annemasse, az összesített magyar eredmények:

Szabó Anita

100 m uszonyos gyorsúszás 4. hely (49.53 mp)

50 m uszonyos gyorsúszás 4. hely (22.84 mp)

Hamlin Dorothy

50 m uszonyos gyorsúszás 12. hely

100 m uszonyos gyorsúszás 6. hely (50.10 mp)

200 m uszonyos gyorsúszás 3. hely (1:49.86 p)

Kothencz Petra

50 m felszíni úszás 6. hely (19.10 mp)

100 m felszíni úszás 4. hely (42.05 mp)

200 m felszíni úszás 8. hely (1:37.53 p)

Blaszák Lilla

50 m felszíni úszás 9. hely

100 m felszíni úszás 12. hely

200 m felszíni úszás 14. hely

50 m búvárúszás 24. hely

Kis Roland

50 m felszíni úszás 13. hely

100 m felszíni úszás 12. hely

50 m búvárúszás 11. hely

Kádár-Németh Kristóf

50 m felszíni úszás 17. hely

100 m felszíni úszás 13. hely

200 m felszíni úszás 8. hely (1:31.22 p)

Stadler Bence

50 m uszonyos gyorsúszás 18. hely

100 m uszonyos gyorsúszás 11. hely

200 m uszonyos gyorsúszás 3. hely (1:40.70 p)

Fazekas András

50 m uszonyos gyorsúszás 15. hely

100 m uszonyos gyorsúszás 16. hely.

200 m uszonyos gyorsúszás 5. hely (1:42.89 p)

Semostyán Róbert

400 m felszíni úszás 16. hely.

1500 m felszíni úszás 6. hely (13:19.76 p)

800 m felszíni úszás 9. hely

Mozsár Alex

400 m búvárúszás 2. hely

400 m felszíni úszás 10. hely

Szűcs Rebeka

400 m felszíni úszás 12. hely

400 m búvárúszás 9. hely

Nyerges Petra

100 m búvárúszás 19. hely

400 m búvárúszás 12. hely

800 m felszíni úszás 23. hely

4x100 m felszíni váltó lányok 3. hely (Kothencz, Blaszák, Szűcs, Szabó)

4x100 m felszíni váltó fiúk 6. hely (Mozsár, Kádár-Németh, Kiss, Fazekas)

4x200 m felszíni váltó lányok 6. hely (Kothencz, Blaszák, Szűcs, Szabó)

4x200 m felszíni váltó fiúk 5. hely (Mozsár, Kádár-Németh, Kiss, Fazekas)

4x2000 m nyíltvízi váltó 7. hely (Mozsár, Szűcs, Nyerges, Semostyán)